top of page

​Mobİl Yakma Fırını

• Ateş betonu ile sağlam yapı
• Seramik elyaf ile ısı izolasyonu
• Yüksek yanma verimliliği
• Sağlam güçlü yapı
• EPA, EU 2000/76/EC (veya 2010/75/EU) gibi herhangi bir yerel veya uluslararası yönetmelik için tasarlanabilir

İhitiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için tasarlanmış Mobil Yakma Fırınları üretiyoruz. Mobil yakma fırınlarımız, covid19 veya kuş gribi gibi salgın hastalıkların yayılmasını önlemek için, hastalık salgınlarından kaynaklı hayvan ölümleri ve afet yardımı gibi bir dizi acil durum için uygundur.

Daha küçük çöp yakma fırınları, acil durum veya uzak konumlarda tam bertarafı tamamlamak için gerekli tüm ekipmanlarla birlikte bir römorka tam olarak monte edilmiş olarak teslim edilebilir. Tüm küçük üniteler, yakıt beslemesi ve anahtar teslimi bir sistem için bir jeneratör ile birlikte gelir. Sahaya vardıktan birkaç dakika sonra tam olarak çalışır hale gelebilirler.

Daha büyük modeller, kamyona monte sistemler, konteynerli veya kancalı platformlar olarak tedarik edilebilir. Daha büyük mobil yakma fırınlarının kurulumu kolaydır ve modüler yapıları sayesinde hızlı bir şekilde çalışır hale gelebilirler.

Genel olarak, Mobil Yakma Fırını modelleri oldukça esnektir. Mobil Tıbbi Atık Yakma Fırını, Mobil Hayvan Yakma Fırını, Mobil Çöp Yakma Fırını gibi çok daha fazla farklı mobil yakma uygulamalarında kullanılabilir.