top of page

TEK ŞAFTLI MOBİL KATI ATIK PARÇALAYICI

  • Uzun bakım aralıkları

  • Mobil parçalama avantajı

  • Aşınmaya dayanıklı özel bıçakları

  • Düşük devir, yüksek tork ile parçalama

  • Katlanabilir konveyörler

  • Kolay değiştirilebilir kesici bıçaklar

​​

Üniversal parçalama uygulamaları için, TSM Serisi Mobil Tek Şaftlı Katı Atık Parçalama Makinesi;


Genel olarak, Tek Şaftlı Mobil Üniversal Katı Atık Parçalama Makinesi modelleri oldukça esnektir. Lastik parçalama makinesi, plastik parçalama makinesi, şilte parçalama makinesi, dal parçalama makinesi, palet parçalama makinesi, ahşap parçalama makinesi, travers parçalama makinesi, ağaç kökü parçalama makinesi, yeşil atık parçalama makinesi, bahçe atıkları parçalama makinesi, hurda metal parçalama makinesi, hacimli katı atık parçalama makinesi ve evsel atık parçalama makinesi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

 

TSM Serisi Parçalayıcılar, değiştirilebilir parçalama araçlarına sahiptir. Gerektiğinde, uygulama tipine göre bunlar seçilebilir ve çok kısa bir süre içerisinde kolaylıkla değiştirilebilir. Makinenin öne çıkan bir diğer özelliği ise tüm uygulamalarda tıkanmadan malzeme tahliyesine olanak sağlayan geniş konveyör bantlarıdır. Malzeme boşaltma yüksekliği beş metreye kadardır. Konveyör bant hızı ayarlanabilir.

TSM150/TSM300W Mobil Katı Atık Parçalama Makinesi avantajları;


Mobil formda TSM Serisi Katı Atık Parçalayıcıların makine konsepti olağanüstüdür. Sizin için bu, yüksek verimlilik, yüksek karlılık ve muazzam esneklik anlamına gelir. Maksimum performansta minimum işletme maliyeti sağlar. TSM Mobil Katı Atık Parçalama Makinesi, farklı malzemelerinizi parçalamak ve geri dönüştürmek için kullanılan güçlü bir işgücüdür. Tek aşamalı işleme, bu makineyi özellikle verimli ve ekonomik hale getirir.

 

TSM sınıfındaki endüstriyel katı atık kırma makinesinin özel bir avantajı vardır. Standart dizel-hidrolik tahrik çeşitleri ve mercedes motoru, yüksek verim ile birlikte enerji tasarrufu sağlar. TSM Parçalama Makinesinin mobil olması, uygulama olanaklarını en üst düzeye çıkarır. Opsiyonel olarak, parçalama işlemi için ilave güç kaynağına bağlanabilir.

 

Sürekli çalışma için tasarlanmış TSM Tek Şaftlı Mobil Katı Atık Parçalayıcılar;


Parçalayıcı hareketliliği, çekici sayesinde sağlanır. Çekici kullanılarak herhangi bir noktaya kolayca taşınabilir. Çok çeşitli farklı boyutlarda elekler ve mevcut kesme bıçakları sayesinde, makine tam olarak gereksinimlerinize göre uyarlanabilir. Bu şekilde istenilen çıkış boyutları arasında değişen homojen partikül boyutları elde edilebilir. Böylece atık yakma tesisleri, çimento fabrikaları, gazlaştırma veya biyokütle tesisleri için homojen bir alternatif yakıt üretebilir.

Ayrıca, yüksekliği ayarlanabilen boşaltma konveyör bandı ve isteğe bağlı olarak temin edilebilen bir metal seperatörü, mobil parçalama sisteminizin verimli çalışması için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar. Bu, MT MAKİNA’ nın geri dönüşüm gereksinimleriniz ve farklı malzemelerin işlenmesi için harika ve kapsamlı bir paketidir.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

TSM150 MOBİL KATI ATIK PARÇALAMA MAKİNESİ
Şaft Sayısı: 1
Gerekli Güçler: 150 HP Mercedes Dizel Motor
Besleme: Konveyör ile
Rotor Boyu: 1500 mm
Çıkış Boyutları: Ayarlanabilir
Taşıma: Çekici ile
Şase: Tekerlekli / Paletli
Elek: Değiştirilebilir

TSM300 MOBİL KATI ATIK PARÇALAMA MAKİNESİ
Şaft Sayısı: 1
Gerekli Güçler: 350 HP Mercedes Dizel Motor
Besleme: Direkt olarak
Rotor Boyu: 3000 mm
Çıkış Boyutları: Ayarlanabilir
Taşıma: Çekici ile
Şase: Tekerlekli / Paletli
Elek: Değiştirilebilir

​TEK ŞAFTLI MOBİL KATI ATIK PARÇALAYI