top of page
Yatay Balya Pres Makinesi ve Balya Pres Makineleri  Horizontal Bale Press Machine and Bale Press Machines

​YATAY BALYA PRES MAKİNELERİ

• Otomatik tel bağlama ünitesi
• Kompakt ve sağlam tasarım
• PET patlatma makinesi (Opsiyonel)
• Güçlü sıkıştırma sistemi
• Sürekli besleme ile kesintisiz çalışma
• PLC ile kontrol edilebilme

Hacimli atıklarınızı preslemek için, tam otomatik YB Yatay Balya Presi;


Balya Pres Makineleri Tam otomatik YB Serisi Yatay Balya Preslerimiz, atık kağıtları kompakt balyalara sıkıştırmak için kullanılan makinelerdir. Balya preslerimiz, atık yığınlarının hacmini azaltarak, hacimli ambalaj malzemelerinin sahada kapladığı değerli yerden tasarruf etmenizi sağlar. Kullanım alanları, İmalatçı, lojistik, merkezi depolar, kağıt endüstrisi, matbaalar ve geri dönüşüm şirketlerini içermektedir. Yatay Balya Presimiz, hurda kağıtlar, kartonlar, karton kutular, oluklu kağıtlar, plastikler, alüminyum kutuları, otomobil lastikleri, metal kutular vb. gibi atıkları kolayca balyalar.

Yatay Balya Presi Genel olarak, modelleri oldukça esnektir. Otomatik Yatay Balya Presi, Kağıt Balya Presi, Hurda Balya Presi, Metal Balya Presi, Hurda Metal Balya Presi, Hurda Kağıt Balya Presi, Hurda Karton Balya Presi, Yatay Balyalama Presi, Otomatik Yatay Balyalama Presi, Yatay Balya Pres Makinası, Yatay Balya Pres Makinesi, Otomatik Yatay Kağıt Balya Pres Makinesi, Hurda Kağıt Balyalama Makinesi, Hurda Lastik Balya Makinesi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

 

Tam otomatik YB Yatay Balya Presleri avantajları;
 

YB Serisi Yatay Balya Presi, özellikle geniş alana ve yüksek işleme talebine sahip olanlar, geri dönüşüm toplayıcıları ve kağıt üreticileri için uygundur. Atık malzemeyi beslemek için yatay balya pres makinesinin ortasında bir hazne mevcuttur. Yatay Balyalama Presi farklı taleplere göre özelleştirilebilir ve ihtiyacınıza göre balya boyutunu istenilen uzunluklarda yapabilirsiniz. Ayrıca hava siklondan besleme, konveyör veya manuel besleme türü gibi farklı besleme türlerini seçebilirsiniz.

 

Sürekli çalışma için tasarlanmış tam otomatik yatay balya presleri;


Tam otomatik yatay balya preslerimiz, ekstra ağır hizmet tipi konstrüksiyon ile yapılmış büyük boyutlu bir geri dönüşüm makinesidir. Balyalamak için büyük miktarda atık malzemeye sahip geri dönüşüm tesisleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Sürekli çalışma ile tasarlanmış balya makinelerimiz, malzemeleri çok daha küçük balya boyutuna sıkıştırabilir ve taşıma hacmini azaltmak için hacmini büyük oranda küçültebilir. Geri dönüşüm tesisi için iş verimliliğini artırırken navlun maliyetinden tasarruf sağlar.

Yatay balya preslerimiz, geri dönüşüm programınızı tamamen otomatikleştirebilen otomatik balyalama makinesini ifade eder. Diğer balya makinelerine göre önemli ölçüde işçilik tasarrufu sağlar. Tam otomatik yatay balya presimiz, iş verimliliğini büyük ölçüde artıran sürekli balyalama ve çıkarma özelliklerine sahiptir. Yüksek basınçlı güçlü balya preslerimiz, geri dönüşümden çok daha fazla kar elde ederek, aynı zamanda hızlı bir yatırım getirisine sahiptir. Tek kelimeyle, büyük bir geri dönüşüm tesisi iseniz, tam otomatik yatay balya makinemiz sizin için uygun maliyetli ve pratik bir çözüm sağladığı için doğru yoldur.

YATAY BALYA PRES MAKİNESİ 60
Pres Gücü: 60 ton
Gerekli Güç: 15 kW
Balya Ölçüsü: 750×750 mm
Balya Ağırlığı: 300-500 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 3
Pet Patlatma: Opsiyonel

YATAY BALYA PRES MAKİNESİ 120 
Pres Gücü: 120 ton
Gerekli Güç: 75 kW
Balya Ölçüsü: 1200×1100 mm
Balya Ağırlığı: 800-1200 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 5
Pet Patlatma: Opsiyonel

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

YATAY BALYA PRES MAKİNESİ 90
Pres Gücü: 90 ton
Gerekli Güç: 45 kW
Balya Ölçüsü: 1100×800 mm
Balya Ağırlığı: 600-900 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 4
Pet Patlatma: Opsiyonel

YATAY BALYA PRES MAKİNESİ 150
Pres Gücü: 150 ton
Gerekli Güç: 2×55 kW
Balya Ölçüsü: 1200×1100 mm
Balya Ağırlığı: 1000-1400 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 5
Pet Patlatma: Opsiyonel