top of page

​Ağaç Parçalama Makİnesİ

  • Patentli eşsiz bıçak tasarımı

  • Çift katlı parçalama sistemi (Opsiyonel)

  • Uzun bakım aralıkları

  • Yatay parçalama avantajı

  • İstenilen uzunluklarda besleme konveyörü

  • Kolay değiştirilebilir kesici bıçaklar

​​

Ağaç ve ağaç dalı parçalama uygulamaları için, TSY Serisi Ağaç Öğütücü;


Dal Öğütme Makinesinin geniş uygulama yelpazesi etkileyici ve neredeyse tükenmez. Genel olarak, TSY Odun Öğütme Makinesi modelleri oldukça esnektir. Ağaç öğütme makinesi, odun öğütme makinesi dal öğütme makinesi, ağaç parçalama makinesi, ağaç dalı parçalama öğütme makinesi, fındık dalı öğütme makinesi, dal yongalama makinesi, muz ağacı öğütme makinesi, fındık dalı parçalama makinesi, hurma dalı parçalama makinesi, hurma dalı öğütücü, palmiye dalı parçalama makinesi, palmiye dalı öğütücü, hurma ağacı parçalayıcı, yeşil atık parçalama makinesi, palmiye ağacı parçalayıcı ve ağaç öğütücü makine gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

TSY Serisi Ağaç Dalı Parçalayıcı, değiştirilebilir parçalama araçlarına sahiptir. Gerektiğinde, uygulama tipine göre bunlar seçilebilir ve çok kısa bir süre içerisinde kolaylıkla değiştirilebilir. Makinenin öne çıkan bir diğer özelliği ise besleme konveyörünün malzeme uzunluğuna göre yapılabiliyor olmasıdır.

TSY60/TSY90/TSY150/TSY200 Ağaç Parçalama Makinesi avantajları;


Yatay formda çalışan TSY Serisi ağaç öğütücülerin makine konsepti olağanüstüdür. Sizin için bu, yüksek verimlilik, yüksek karlılık ve muazzam esneklik anlamına gelir. Maksimum performansta minimum işletme maliyeti sağlar. TSY Yatay Ağaç Yongalama Makinesi, farklı malzemelerinizi parçalamak ve geri dönüştürmek için kullanılan güçlü bir işgücüdür. Tek

 

aşamalı veya tek bir şasede iki aşamalı işleme, bu makineyi özellikle verimli ve ekonomik hale getirir. TSY sınıfındaki endüstriyel yatay ağaç dalı öğütücülerimizin özel bir avantajı vardır. Uzun malzemeleri parçalarken, hidrolik pistona bağlı besleyiciler malzemeyi istenilen hızda işlemenize olanak sağlar. TSY Serisinin yatay ve bir besleyici sisteme sahip olması, uygulama olanaklarını en üst düzeye çıkarır.

Sürekli çalışma için tasarlanmış TSY Yatay Ağaç Parçalayıcılar;


Çok yüksek kapasitelerde parçalanması çok zor olan lifli palmiye ve hurma dalı (yaş veya kuru) atıklarını parçalamak için mükemmel bir makinedir. Diğer hiçbir makinenin parçalayamadığı palmiye ve hurma dallarını yakmaya gerek kalmadan ve herhangi bir sıkışma olmadan kolayca parçalayabilirsiniz. TSY yatay ağaç dalı öğütücü makinelerimiz, bakım ve beygir gücü gereksinimlerini en aza indirirken üstün parçalama performansı sağlar.

Yatay besleme tasarımı, uzun ve hacimli malzemelerin kolay taşınmasını sağlar. Malzeme, besleme konveyörüne, öğütücüye ölçülü ve kontrollü bir besleme sağlayan TSY Serisinin güçlendirilmiş besleme silindirlerine yüklenir. Otomatik yük algılama, geçişi en üst düzeye çıkarır ve aşırı gerilim koşullarının ele alınmasını iyileştirir.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

TSY60 AĞAÇ PARÇALAMA MAKİNESİ

Gerekli Güçler: 75 / 90 / 110 kW
Besleme: Konveyör ile
Besleyici Rotor: Mevcut
Rotor Boyu: 600 mm
Çıkış Boyutları: 10-40 (Ayarlanabilir)
Elek: Değiştirilebilir

TSY90 AĞAÇ PARÇALAMA MAKİNESİ

Gerekli Güçler: 90 / 110 / 130 kW
Besleme: Konveyör ile
Besleyici Rotor: Mevcut
Rotor Boyu: 900 mm
Çıkış Boyutları: 10-40 (Ayarlanabilir)
Elek: Değiştirilebilir

TSY150 AĞAÇ PARÇALAMA MAKİNESİ

Gerekli Güçler: 75 / 90 / 110 / 200 / 250 kW
Besleme: Konveyör ile
Besleyici Rotor: Mevcut
Rotor Boyu: 1500 mm
Çıkış Boyutları: 10-40 (Ayarlanabilir)
Elek: Değiştirilebilir

TSY200 AĞAÇ PARÇALAMA MAKİNESİ

Gerekli Güçler: 110 / 130 / 200 / 250 / 400 kW
Besleme: Konveyör ile
Besleyici Rotor: Mevcut
Rotor Boyu: 1500 mm
Çıkış Boyutları: 10-40 (Ayarlanabilir)
Elek: Değiştirilebilir

​Ağaç Parçalama Makİnesİ