top of page
Kakao Parçalayıcı Kakao Parçalama Makinesi Cocoa Shredder Cocoa Shredding Machine

​KAKAO PARÇALAYICI

  • Blokların kolayca eritilmesini sağlar

  • Eritme kazanlarına direk bağlantı

  • Kolay ve dayanıklı tasarım

  • Gıdaya uygun paslanmaz çelik malzeme

  • Kolay temizlenebilir
     

Sürekli çalışma için tasarlanmış mükemmel Kakao Yağ Blokları Parçalama Makinesi;

Kapasitenize göre tasarlamış olduğumuz kakao parçalama makineleri direk olarak kazanlara entegre edilebilmektedir. Tasarımı entegre şekilde organize edilmiştir. Hem çikolata blokları hem de yağ bloklarını parçalamak için idealdir. Kazana parçalanarak düşen kakao parçaları ve yağ parçaları kısa sürede eriyerek kullanıma hazır hale gelir. Bu şekilde eritme kazanlarındaki kapasiteyi ciddi oranda arttırmak mümkündür. Türkiye’de bu konuda tek yerli üretici olmanın gururunu yaşıyoruz. Kakao parçalayıcılarımızı istediğiniz ölçü ve kapasitelerde kullanarak, iş hacminizi artırabilirsiniz.

Kakao Parçalama Makinesinin sağladığı avantajlar;


Çikolata kırma makinası Özellikle çikolata üretimi yapan firmaların genel problemi büyük olan kakao ve yağ bloklarının parçalanmasıdır. Bu büyük kütleleri eriterek elde edilen çikolataların erimesi çok zaman almaktadır. Büyük kütle olan yağların ve çikolata bloklarının parçalanması ciddi oranda kapasitenin artmasını sağlar. İnsan gücü ile parçalanamayan bu bloklar tasarlamış olduğumuz kakao parçalayıcılarımız ile kolayca parçalanabilmektedir.

Kakao Parçalama Makinesinin sağladığı avantajlar;


Özellikle çikolata üretimi yapan firmaların genel problemi büyük olan kakao ve yağ bloklarının parçalanmasıdır. Bu büyük kütleleri eriterek elde edilen çikolataların erimesi çok zaman almaktadır. Büyük kütle olan yağların ve çikolata bloklarının parçalanması ciddi oranda kapasitenin artmasını sağlar. İnsan gücü ile parçalanamayan bu bloklar tasarlamış olduğumuz kakao parçalayıcılarımız ile kolayca parçalanabilmektedir.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

Gerekli Güçler: 5,5 / 7,5 / 11 / 15 kW
Hareketli Bıçak: Aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik
Sabit Bıçak: Aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik
Şase: Gıdaya uygun 316L paslanmaz çelik
Besleme: Sehpa üzerinde elle
Boşaltma: Kazan veya hazne içerisine
Montaj: Direkt kazan veya şase üzerinde