top of page

​METAL BALYA PRES MAKİNELERİ

• Kompakt ve sağlam tasarım
• Birçok noktadan sıkıştırma
• Güçlü sıkıştırma sistemi
• Sürekli besleme ile kesintisiz çalışma
• PLC ile kontrol edilebilme

Hacimli metal atıklarınızı preslemek için, MB Metal Balya Presleri;


Hidrolik hurda metal balya makinesi farklı metal hurda türlerini kompakt ve yönetilebilir bir biçimde sıkıştırmak veya ezmek için kullanılan bir makinedir. Atık metal malzemelerin hacmini azaltmaya yardımcı olduğu ve böylece depolamayı, taşımayı ve geri dönüşümü kolaylaştırdığı için geri dönüşüm endüstrisinde önemli bir araçtır. Kullanımı kolaydır ve tüm sürecin tamamlanması kısa sürer.

Genel olarak, Metal Balya Presi modelleri oldukça esnektir. Hurda Metal Balya Presi, Hurda Presi, Hurda Metal Pres Makinesi, Hurda Demir Presi, Metal Balya Presi, Metal Balya Makinaları, Metal Balyalama, Alüminyum Hurda Pres, Alüminyum Pres Makinesi, Alüminyum Pres Makinası, Metal Hurda Balya Presi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

MB Metal Balya Presleri avantajları;


Acil stop düğmeleri ve beklenmedik kazaları önleyen sensörler dahil olmak üzere, çeşitli güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Bakım genellikle asgari düzeydedir ve işletme maliyetini düşürür. Çeşitli metal hurda türlerini preslemek için farklı boyutlar ve modeller mevcuttur. Bir hurda metal balya makinesi, geri dönüşüm endüstrisinin zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış ve sağlam malzemelerden yapılmıştır. MT, uzun yıllardır hidrolik hurda metal balya makinesinin doğrudan üreticisidir.

 

Hurda Metal Balya Makinesi, yoğun bloklar oluşturmak için hurda metali ve atık malzemeyi sıkıştırmak için kullanılır. Hurda yoğunluğunu artırmak için hem demir hem de demir dışı metaller hidrolik balyalama presimiz tarafından sıkıştırılabilir. Depolama ve nakliye maliyetlerini düşürür ve fırında eritmeyi ve depolamayı kolaylaştırır. Hurda metal balyalama presleri muazzam kuvvetler uygular. En güçlü metal hurdaları küçük, kompakt bir küp haline dönüştürür. Güçlü hidrolik ünite, hacimde önemli bir azalma veya yoğunlukta artış sağlar. Nakliye ve ileri işleme açısından lojistik ve ekonomik avantajlar sağlar.

 

Sürekli çalışma için tasarlanmış hurda metal balya presleri;


Hidrolik hurda metal balyalama makinesi üreticisiyiz. İster küçük çelik gereçler ister büyük, hantal arabalar olsun, hidrolik balyalama pres makinelerimiz her boyuttaki metal hurdayı işleyebilirsiniz. Uzun ömürlü ve sağlam balya makineleri oluşturmak için yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz.

Size zamandan ve el işçiliğinden tasarruf sağlayacak ve genel işletme maliyetlerini azaltacak son derece gelişmiş yarı otomatik ve otomatik hurda balyalama presi üretiyoruz. Müşterilerin benzersiz metal hurda yönetimi ihtiyaçlarına bağlı olarak balya makineleri üretiyoruz. Hurdanın türü, balyalanacak miktarı ve gereken verimlilik her yönüyle dikkate alınır. Hurda depoları, haddehaneler, fırınlar ve eritme üniteleri ve metal hurdası üreten daha büyük üretim birimleri dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veriyoruz. İster çelik, bakır, çinko, demir, paslanmaz çelik, alüminyum veya diğer metal alaşımları olsun, makinelerimizle en iyi sonuçları garanti ediyoruz

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

CAMPAR ÇOKLU CAM ŞİŞE KIRICI

Gerekli Güçler: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 / 11 kW
Besleme Haznesi: 400 / 500 / 600 mm
Besleme Konveyörü: Opsiyonel
Boşaltma: Konteynere
Hacim Azaltma: %80
Sıvı Ayrıştırma: Opsiyonel
Elek: Mevcut