top of page

​KOMPAKTÖR PRES MAKİNELERİ

• Pistonlu kapak sistemi (Opsiyonel)
• Kompakt ve sağlam tasarım
• Güçlü sıkıştırma sistemi
• Besleme olmadığında otomatik kapatma
• PLC ile kontrol edilebilme

Hacimli atıkları sıkıştırmak için, KP Kompaktör Pres;


Kompaktör Pres Makinesi , otomatik modda çalıştığından ve etkinleştirmek için sadece bir tuşa ihtiyaç duyulduğundan, herhangi bir ek bilgi veya deneyim gerektirmezler. KP Kompaktör Preslerinin, asıl avantajlarından biri, bakım kolaylığı ve uzun ömürlü olmasıdır. Kullanımları, servis personelinin yüksek düzeyde güvenliğinin sağlanmasına ve sayılarının azaltılmasına olanak tanır. Farklı geri dönüşüm modelleri sadece boyut olarak değil, aynı zamanda farklı sıkıştırma katsayısında da farklılık gösterir.

KP Statik Kompaktör Preslerinin avantajları;


Statik Kompaktör Preslerimiz, düzenli olarak daha büyük hacimli sıkıştırılmış atık üretimi olan alanlar için uygundur. Statik kompaktörler, dolduğunda kolayca ayrılabilen ve boş olanla değiştirilebilen konteynerlere takılır. Mobil pres konteynerlere göre bir diğer avantajı konteynerlerin daha yüksek kapasiteli olmasıdır. Kompaktör Pres ünitelerimiz ayrıca geniş bir aksesuar yelpazesi ile donatılabilir. Konteyner Preslerimiz, çok çeşitli besleme haznesi türleri, değiştirilebilir konteynerler ve boşaltmayı önemli ölçüde daha kolay ve hızlı hale getirir.

Sürekli çalışma için tasarlanmış KP Kompaktör Presleri;


Firmamız, ihtiyacınız olan sıkıştırma çözümüne kesinlikle sahip olacaktır. Kompaktör Presler, yüksek atık maliyetlerini düşürmenin etkili bir yöntemidir. Bu üniteler sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda yerden, zamandan tasarruf sağlar ve tesislerinizin hijyenini iyileştirir. Kompaktör Preslerimiz, çeşitli alanlarda talep görmekte ve geri dönüşüm tesislerinde, yoğun ambalaj atıklarının çıktığı kurumlarda, süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Her türlü geri dönüştürülebilir malzemeyi preslemek için güvenle kullanabilirsiniz.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

KP40 KOMPAKTÖR PRES MAKİNESİ
Pres Gücü: 40 ton
Gerekli Güç: 15 kW
Besleme Haznesi: 1800 x 1000 mm
Besleme Kapağı: Gazlı piston
Çevrim Süresi: 30 sn
Besleme Olmadığında: Otomatik kapatma

KP50 KOMPAKTÖR PRES MAKİNESİ
Pres Gücü: 50 ton
Gerekli Güç: 22 kW
Besleme Haznesi: 1800 x 1800 mm
Çevrim Süresi: 40 sn
Besleme Olmadığında: Otomatik kapatma
Besleme Kapağı: Hidrolik pistonlu

Kompaktör Pres Makinesi ve  Pres Makineleri Compactor Press Machine and Press Machines

​KOMPAKTÖR PRES MAKİNELERİ