top of page

Cam Parçalama MaKİNESİ

  • Cam şişe kırma uygulamaları için eşsiz cam şişe parçalayıcı

  • Opsiyonel olarak çoklu besleme imkanı

  • Kompakt ve sağlam tasarım

  • Cam şişelerin hacmini %80’e kadar azaltır

  • Sıvı ayrıştırma sistemi (Opsiyonel)

​​

Zorlu cam kırma uygulamaları için, CAMPAR Cam Şişe Kırıcı;


CAMPAR Cam Şişe Kırma Makinelerimizde, her biri yerden tasarruf ve atık bertaraf maliyetlerinden kazanç sağlamanın yanı sıra daha düşük karbon emisyonlarını garanti eden çeşitli modeller mevcuttur. Müşterilerimize iki tip cam şişe kırıcı seçeneği sunuyoruz; CAMPAR Tekli Cam Şişe Kırıcı ve CAMPAR Çoklu Cam Şişe Kırıcı. Koşullarınıza ve işletmenizin ürettiği atık cam hacimlerine en uygun modeli sağlayacağız. Genel olarak, Cam Şişe Parçalama Makinesi modelleri oldukça esnektir. Cam şişe kırma makinesi, cam şişe kırıcı, hurda cam parçalama makinesi, cam şişe parçalayıcı, alkol şişesi kırma makinesi, alkol şişesi parçalayıcı, soda şişesi kırma makinesi, atık cam şişe parçalayıcı, atık cam şişe kırma makinesi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

 

CAMPAR Tekli/Çoklu Cam Şişe Kırma Makinesi avantajları;

Boş cam şişe toplama maliyetini büyük oranda azaltın. Barlar, kulüpler, restoranlar, oteller ve catering kuruluşları, alkol üreticileri, cam şişeli ürün üreticileri ve gümrük kurumları için idealdir. Cam atıkları, tekerlekli çöp kutusu alanını kaplayan rahatsız edici bir atık türüdür.

CAMPAR Cam Şişe Kırıcı ile cam şişe atıklarınızdan kurtulun. Ofis içerisinde kullanılan modellerde gürültü seviyesini optimize ediyoruz.

 

Taşıma maliyetini %80 oranında azaltın;

Tipik bir bar veya restoranda sürekli boşaltılan tekerlekli çöp bidonları vardır. Cam Şişe Kırma Makinesi ile, çöp konteyneri için daha fazla alan oluşacaktır. Yani tek seferde daha fazla sayıda cam şişeyi geri dönüşüm için taşıyabilirsiniz. Maliyetleri %80 oranında azaltabilirsiniz, bu da sizin için büyük bir tasarruf sağlar.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

CAMPAR TEKLİ CAM ŞİŞE KIRICI
Gerekli Güçler: 2,2 / 3 / 4 kW
Besleme Haznesi: 200 mm
Besleme: Elle
Boşaltma: Hazne içerisine
Hacim Azaltma: %80
Sıvı Ayrıştırma: Yok
Elek: Mevcut

CAMPAR ÇOKLU CAM ŞİŞE KIRICI
Gerekli Güçler: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 / 11 kW
Besleme Haznesi: 400 / 500 / 600 mm
Besleme Konveyörü: Opsiyonel
Boşaltma: Konteynere
Hacim Azaltma: %80
Sıvı Ayrıştırma: Opsiyonel
Elek: Mevcut