top of page

KONTEYNER

• İhtiyacınıza yönelik tasarımlar
• Kompakt ve sağlam tasarım
• Farklı sac kalınlıklarında konteyner üretimi
• Farklı türlerde kapak tasarımları
• Opsiyonel olarak hardox sactan üretim

Atıklarınızı taşımak için, Açık ve Kapalı Atık Konteynerleri;


MT Makina, üstü açık ve kapalı konteynerleri standart normlara uygun olarak özel isteklerinize göre üretmektedir. Konteynerlerimiz, ahşap, hurda metal, plastik, karton, büyük hacimli malzemeler, hafif inşaat atıkları ve tehlikeli olmayan kuru atıkları taşımanızda yardımcı olur. Farklı ebat, tasarım ve ağırlıklarda üstü açık, kapalı, pres bağlantılı konteyner üretimlerimiz mevcuttur.

Üstü Açık ve Kapalı Konteynerlerin avantajları;


Konteynerlerimizde standart özellik olarak 4 mm alt ve üst taban, 3 mm yan duvarlar mevcuttur. Taban, tavan ve yan duvar sacları traverslerle güçlendirilmiştir. Tamamen kaynaklı iç ve dış dikişler. Konteynerlerimiz standart olarak çift kapılı, kollu kilitleme tertibatlı ve emniyet kilidiyle birlikte teslim edilir. Ayrıca tek, çift, damperli veya mandallı kilitli sızdırmaz bir bagaj kapısı ile birlikte üretmekteyiz.

Ön erişim merdiveni, takviye köşebentleri ve çadır kancaları mevcuttur. Kapı menteşeleri ve tekerlekler bir yağlama nipeli ile birlikte gelir. Asbest, lastikler, sıvılar, yağlar, boya, her türlü kimyasallar, tüm gıda ürünleri standart konteynerlerimizde taşınmamaktadır. Tesisiniz için bir konfigürasyon uyarlamaktan mutluluk duyar.

 

Kaliteli ve sağlam atık konteynerleri;


MT, açılır kapanır konteynerler, metal çık konteyner, metal kapalı konteyner, geri dönüşüm konteynerleri, hurda konteynerleri, tortu kutuları, kamp kutuları, taşıma kutuları, ön yük kutuları, arka yük kutuları, düz güverteler, çakıl kutuları, kendinden boşaltma hunileri vb. gibi çelik konteyner ürün yelpazesi sunar.

Deneyimli satış, tasarım ve üretim ekiplerimiz, tüm çelik konteyner ihtiyaçlarınız için bizi ilk tercih haline getiriyor. MT satış ve tasarım ekibi, müşterilerin bireysel operasyon ihtiyaçlarını karşılamak için standart ürünlerimizden herhangi biri için müşteri odaklı özelleştirme sunabilir.

KONTEYNER ÖZELLİKLERİ

ÜSTÜ AÇIK KONTEYNERİ

Hacimler: 24 / 31 / 33 / 40 m3
Taban Sacı: 4 mm
Yan Duvar: 3 mm
Güçlendirme: Travers sacları ile
Kapak Tasarımı: Tek veya çift açılır kapak
Kapak Kilidi: 3 veya 4’lü kilitleme sistemi
Çadır Bağlantısı: Kancalar ile
Güvenlik: Kapak emniyet kilidi
Teker Sayısı: 4 adet
Merdiven: 4 tarafta
Hardox Sactan Üretim: Opsiyonel
Boya: İstediğiniz RAL kodu ile

KAPALI ATIK KONTEYNERİ

Hacimler: 24 / 31 / 33 / 40 m3
Taban Sacı: 4 mm
Yan Duvar: 3 mm
Güçlendirme: Travers sacları ile
Kapak Tasarımı: Tek veya çift açılır kapak
Kapak Kilidi: 3 kilitleme sistemi
Kompaktör Pres Bağlantısı: 2 adet
Güvenlik: Kapak emniyet kilidi
Teker Sayısı: 4 adet
Boya: İstediğiniz RAL kodu ile

KONTEYNER