top of page

​DATABER HARDDİSK İMHA MAKİNESİ

  • HDD, USB Disk, CD, PCB Devre Kartı vb. veri imhası için

  • Kompakt ve sağlam tasarım

  • İstenilen güvenlik seviyelerinde veri imhası

  • Düşük gürültü seviyesi ile ofis içi kullanım imkanı

  • Farklı kapasitelerde üretim

​​

Güvenli veri imhası için, Harddisk İmha Makinesi;


Parçalama konusunda uzman firmamız, önemli verileri taşıyan harddisk, usb disk, cd, pcb devre kartları için, olağanüstü güvenilirlikleri ile en yüksek kalitede veri imha makineleri üretmiştir. DATABER Serisi parçalayıcılar, veri imhasında zor koşullar altında denenmiş, test edilmiş ve olgunlaşmıştır. Kompakt ve sağlam tasarımı, yüksek kullanılabilirliği ve güvenli imha kararlılığının yanı sıra, düşük gürültü ile ön plana çıkar.

DATABER HDD, USB, PCB Devre Kartı İmha Makinesi avantajları;


Harddisk imha makinesi Serisi HDD, PCB elektronik devre kartı kırma makineleri konsept olarak modülerdir. Sağlam bir yapıya sahip olan yüksek verimli güçlü imha makineleri, sürekli çalışma ile ön plana çıkmaktadır. Hızlı çalışan sistemlerin aksine, harddisk, pcb devre kartı veri imha makinesi özellikle yabancı cisimlere karşı dayanıklıdır. Bir kesme bıçağı yabancı bir cisme çarparsa makine hemen durur ve geri döner. Parçalama makinesi bıçaklarının zarar görmesini önler. Sürücü, özellikle sorunlu malzemelerin parçalanması sırasında faydalı olan sık geri dönüşe izin verir.

 

Sürekli çalışma için tasarlanmış DATABER Veri İmha Makineleri;


Genel olarak, DATABER HDD Parçalama Makinesi modelleri oldukça esnektir. Hard disk parçalama makinesi, USB disk parçalama makinesi, CD-ROM parçalama makinesi, ana kart parçalama makinesi, elektronik devre kartı parçalama makinesi ve PCB devre kartı parçalama makinesi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir. Veri İmha Makinesi, opsiyonel olarak, helezonlar, özelleştirilmiş hazneler, konveyörler, barkod okuyucular, kamera sistemleri ve plc otomasyon teknolojileri ile donatılabilir. Mühendislerimiz, ihtiyacınız için bir konfigürasyon tasarlamaktan mutluluk duyar. Üreticiden, kapsamlı, anahtar teslim çözümler sunuyoruz!

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

DATABER1 HDD İMHA MAKİNESİ

Gerekli Güçler: 4 kW
Parçalama Alanı: 150 mm
Çıkış Boyutları: 40 mm
Aşama: Tek aşamalı
Besleme: Elle
Boşaltma: Hazne içerisine

DATABER2 HDD İMHA MAKİNESİ

Gerekli Güçler: 2×15 kW
Rotor Boyu: 400 mm
Çıkış Boyutları: 325 mm2
Aşama: Çift aşamalı
PCB Kart Besleme: Elle
HDD Besleme: Konveyör ile (Opsiyonel)
Boşaltma: Konveyör ile hazne içerisine

Harddisk imha Makinesi ve HDD Harddisk imhası Hard disk destruction machine and HDD hard disk destruction

​DATABER HARDDİSK İMHA MAKİNESİ