top of page

​CSM ÇİFT ŞAFTLI MOBİL KATI ATIK PARÇALAYICI

  • Maksimum esneklik

  • Farklı malzemeler için kullanılabilir

  • Kompakt ve sağlam tasarım

  • Hızlı rotor değişimi

  • Kesme odasının kolay ve hızlı temizliği

  • Yabancı cisimlere karşı dayanıklı

  • Düşük aşınma maliyetleri ve uzun kullanım ömrü

  • Servis ve bakım dostu
     

Sürekli çalışma için tasarlanmış endüstriyel CSM Mobil Parçalama Makineleri;


Mobil Katı Atık Parçalama Makinesinin, sağlam ve esnek yapısı, çok vardiyalı sürekli çalışma için tasarlanmıştır. Hızlı değiştirilebilir rotor sistemi ve sade tasarımı, yüksek tesis kullanılabilirliğini garanti eder. Güçlü, yavaş çalışan ve yırtıcı kesme sistemi, yabancı maddelere karşı son derece dayanıklıdır ve ayırma tesisleri için mükemmel malzeme hazırlığı sağlar. Bu nedenle Mobil Katı Atık Parçalama Makinesi, hacim azaltma veya ikame yakıtların üretimi için mükemmel bir şekilde yapılandırılmıştır. CSM Serisi Çift Şaftlı Mobil Katı Atık Parçalayıcının dayanıklılığı ve performansı, ekonomik açıdan güvenilir bir güç paketi sunar. CSM Mobil Parçalama Makinesi, sınıfındaki en düşük bakım maliyetine sahip en ekonomik çift şaftlı mobil parçalama makinesidir.

CSM Mobil Katı Atık Parçalayıcı avantajları;


Genel olarak, CSM Mobil Katı Atık Parçalama Makinesi modelleri oldukça esnektir. Evsel atık parçalama makinesi, hacimli katı atık parçalama makinesi, ticari ve endüstriyel katı atık parçalama makinesi, ahşap parçalama makinesi, tekstil atıkları parçalama makinesi, inşaat atıkları parçalama makinesi, travers parçalama makinesi, hurda metal parçalama makinesi, yeşil atık parçalama makinesi, palet parçalama makinesi, lastik parçalama makinesi, dal parçalama makinesi ve balya parçalanma makinesi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir. Parçalamanın amacı hacmi azaltmak, ATY üretmek ve sonraki işlem adımları için malzemeyi küçültmektir. Bu tip kesme sisteminin uygulama sektörleri arasında çimento fabrikaları, geri dönüşüm tesisleri, ayırma ve atık bertaraf tesisleri, ATY enerji santralleri, atık yakma tesisleri ve biyokütle enerji santralleri yer almaktadır.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

Şaft Sayısı: 2
Tahrik: Dizel Motor, Jeneratör
Hidromotor: Mevcut
Gerekli Güçler: 2×132 / 2×200 kW
Rotor Boyu: 1500-2000 mm
Çıkış Boyutları: 0-300 mm
Redüktör: Planet tip
Rotor: Kolay değiştirilebilir tasarım
Taşıma: Çekici ile

Çift Şaftlı Mobile Katı Atık Parçalayıcı ve Parçalama Makinesi Double Shaft Mobile Solid Waste Shredder and Shredding Machine

​CS ÇİFT ŞAFTLI MOBİL KATI ATIK PARÇALAYICI