top of page
Tromel Elek  Döner ve Tambur Elekler Tromel Sieve Rotary and Drum Sieves

​TROMEL ELEK

  • Yüksek kaliteli kompost ve temiz ATY ayrıştırma

  • Kompakt ve sağlam tasarım

  • Yüksek kullanılabilirlik ve proses kararlılığı

  • İhtiyaca yönelik farklı kapasitelerde üretim

  • Farklı sac kalitelerinde üretim

​​

Ayrıştırma uygulamalarınızı Tromel Eleklerimiz ile çözün;


Trommel Eleklerimiz, malzemeleri boyutlarına göre ayırmak için kullanılan döner bir elektir. Esas olarak katı atık işleme endüstrilerinde ve mineral işlemede kullanılır. Büyük boyutlu malzeme, küçük boyutlu malzemeden ayrılır. Tambur elek, gerekli ayırma boyutunda birçok deliğe/açıklığa sahip uzun silindirik bir tamburdan oluşur. Elek delikleri, malzemenin sınıflandırılmasına yardımcı olur ve tambur döndüğünde, büyük boyutlu malzemeler tamburun çıkış tarafından dışarı akarken, yalnızca elek deliklerinin boyutundan daha küçük olan malzemenin düşmesine izin verir.

Döner Tamburlarımız saatte 10-50 ton aralığında kapasitelere sahiptir. Tromel döner eleklerimiz son derece sağlam, kullanımı kolay ve kentsel katı atık, toprak, kompost ve diğer malzemeleri ayırmada oldukça verimlidir. MT’nin birinci sınıf hizmetiyle desteklenen optimum ayırma, sağlam bileşenler, kolay tambur değişimi, Tromel Eleklerimizi atıkları yönetmek için çok yönlü bir çözüm haline getirir.

Genel olarak, Tromel Elek, Döner Tambur Elek, Döner Elek, Tambur Elek gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

Tromel Elek avantajları;


Döner Tambur Eleklerimiz, son derece verimlidir ve bakımı kolaydır. Çok çeşitli malzemeleri işleyebilirler ve sıkıştırılmış malzemeleri kolayca eleyebilirler. Trommel Elek daha az gürültüye neden olur ve mekanik olarak daha sağlamdır. Döner Tambur Elek, katı atık malzeme kaynağının yakınına kolayca kurulabilir. Tek bir makineden saatte 50 tona kadar çok çeşitli kapasiteleri işlemek için üretilmiştir.

Sürekli çalışma için tasarlanmış Tromel Elekler;


Tromel Eleklerimiz, her türlü geri dönüştürülebilir malzemenin veya artıkların elenmesine ve daha sonraki işlemler için bantlı konveyör tarafından taşınmasına izin vermek için farklı boyutlarda ağızlara sahiptir.

Tamamen tesisimizde tasarlanmış ve üretilmiştir. Çok yoğun kullanım için tasarlanmış olsalar da bakımın önemli ölçüde azaltılmasını sağlayan en yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmışlardır. Tüm Tromel Eleklerimiz, deneyimin ve en iyi teknoloji ile tasarımın sonucudur.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

Tromel Elek özellikleri neler?

Gerekli Güçler: 11 / 15 / 22 / 2×11 / 2×15 / 2×22 kW
Elek Çapları: Ø 800 / Ø 1000 / Ø 1200 / Ø 1600 / Ø 2200 mm
Elek Boyları: 4000 / 5000 / 6000 / 7000 / 10000 / 15000 mm
Tahrik Sistemi: Tekerlek şaftı ile
Elek Tipi: Değiştirilebilir / Sabit
Elek Sac Kaliteleri: ST37 / ST52 / Hardox
Döner Temizleme Fırçası: Opsiyonel
Konveyörler: Opsiyonel