top of page

​MOBİL TROMEL ELEK

  • Elektriğin olmadığı yerlerde kullanım

  • Yüksek kaliteli kompost ve temiz ATY ayrıştırma

  • Kompakt ve sağlam tasarım

  • Yüksek kullanılabilirlik ve proses kararlılığı

  • İhtiyaca yönelik farklı kapasitelerde üretim

  • Farklı sac kalitelerinde üretim

 

Ayrıştırma uygulamaları için, Mobil Tromel Elek;


Mobil Trommel Eleklerimiz, toprak, geri dönüşüm, kompostlama gibi uygulamalar için ideal olan, inşaat ve yıkım atıklarında kanıtlanmış, sağlam, taşınabilir ve çok yönlü bir eleme tesisinde yüksek üretim oranlarını kullanım kolaylığı ile birleştirir.

Mobil Trommel Elek, farklı uzunlukta eleme tamburu, farklı yüksekliğe sahip boşaltma radyal ince malzeme konveyörü gibi etkileyici tasarım özelliklerini bir araya getirir. Dik kenarlı tambur haznesi ve geniş besleme açıklığına sahiptir. Toplama konveyörü sayesinde malzeme dökülmesi ve köprülenmesi önlenir. Hidrolik kayar besleyici aracılığıyla elek tamburu değişimi çok hızlı olur. Bu sayede farklı tambur türlerini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Mobil Tromel Elek avantajları;


Mobil Tromel Elek, geçen döküntüleri yakalamak ve kaldırmak için genellikle elek uzunluğunun içinde çalışan bir tür kürek veya çubukla, malzemeyi döndürerek eler. Bir kez alındığında, yerçekimi sayesinde malzeme geri düşer ve malzemenin kırılmasına neden olur. Bu işlem, daha büyük döküntüler döner tamburun karşı ucundan çıkarken, döküntü elekten geçecek kadar küçük olana kadar tekrarlanır. Elek altı ince bir topraktan oluşur, elek üstü ise ıskartalar, artıklar veya çöpler olarak adlandırılan kayalar, kökler, odun atıkları vb. olmak üzere iki ürün çıkışı vardır. Malzemeye ve kapasiteye göre elek altı çıkışı birden fazla yapılabilir.

Sürekli çalışma için tasarlanmış Mobil Tromel Elekler;


MT, sağlam yapılı, kompakt ve yüksek çıkışa sahip bir Mobil Tromel Elek sunar. Döner elekte tamamı değişken hızda olan, bir döner tamburu besleyen, besleme hunisi bulunur. İnce partiküller, toz yığın konveyörüne düşer. Büyük boyutlu bir konveyör isteğe bağlıdır ve mevcut şasiye monte edilebilir. Ünite bir dizel motorla veya sahada elektrik beslemesi ile çalışır. Çekici ile çekilerek taşınır.

mAKİNE ÖZELLİKLERİ

CAMPAR ÇOKLU CAM ŞİŞE KIRICI

Gerekli Güçler: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 / 11 kW
Besleme Haznesi: 400 / 500 / 600 mm
Besleme Konveyörü: Opsiyonel
Boşaltma: Konteynere
Hacim Azaltma: %80
Sıvı Ayrıştırma: Opsiyonel
Elek: Mevcut