Yükleniyor.
Lütfen Bekleyiniz.

Menu

+90 212 613 31 82

info@mtmakina.com.tr

Biz Kimiz?

Ana SayfaBiz Kimiz?
Ana SayfaBiz Kimiz?

Bizi Tanıyın...

3

 

Hakkımızda

MT sahip olduğu gücünü alanında ki 20 yılı aşkın tecrübesinden ve profesyonel kadrosundan almaktadır. Geri dönüşümün en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içindedir. Bu sayede doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Tecrübeli kadromuz çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makina parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız parçalayıcı, kırıcı, öğütücü, ezici, kesici, yakıcı, ayrıştırıcı makineler ve tesisler üretmektedir. Ürettiğimiz teknolojiler ile atıklarınızın hacmini ufaltıp, bertaraf edip, tekrar kullanımını sağlayıp, sterilize yapıp veya enerjiye dönüştürüp sizlere yenilikçi çözümler sunarak çevre duyarlılığı ile ilgili tüm sektörlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Firmamız kalite, güven ve titizlik anlayışıyla birlikte en son teknolojik imkanları da kullanmaktadır. Rekabetin sürekli arttığı günümüz pazar ortamında politikamızın, sizlere kalite güvencesi vermek olduğu bilincindeyiz.

Misyonumuz

Temel misyonumuz, hızla ve yenilenerek gelişen dünyamızda üretim zincirinin kopmaz bir parçası olmaktır. Firmamızın felsefesi hatasız iş ve müşteri memnuniyeti merkezine odaklanmıştır. Bu hedefe, yeni çalışmalara ve tekniklere imza atarak, dünya teknolojilerini sürekli takip ve transfer ederek ulaşıyoruz. Uzun yılların deneyimleri ve birikimleri sonucu elde ettiğimiz profesyonel yaklaşım firmamızın ayırt edici temel nitelikleri arasındadır. Gelinen noktada MT ailesi adı, kaliteli ürünler, müşteri merkezli pazarlama, hatasız iş, sürekli servis ve kesintisiz gelişme ile birlikte anılmaktadır.

Vizyonumuz

Geri dönüşüm sektöründe dünya standartlarını yakalayarak, hız, kalite ve kesintisiz gelişim ihtiyacına yanıt olup, bu alandaki boşluğu doldurmaktır. Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteyi öncüleyen, sektörde en hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma oluşturmaktır. Sürekli gelişim bilinciyle, kaliteli ve verimli üretim anlayışını, kuruluş çalışanları ve müşterilerine benimseten yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

MT Makina Geri Dönüşüm Sistemleri Ltd. Şti.

Hakkımızda

Hakkımızda bilgi sahibi olmak ve neden MT sorusuna cevap için lütfen;

Tıklayınız

Belgelerimiz

Sahip olduğumuz kalite, uygunluk belgelerini görmek için lütfen;

Tıklayınız

Fuar

Katılmış olduğumuz, katılacağımız fuarları görmek için lütfen;

Tıklayınız

Uygulamalar

Üretmiş olduğumuz makinelerden çıkan parçalanmış örnekleri incelemek için lütfen;

Tıklayınız

Neden MT?

Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir. Atıklarınızı istenilen boyutlarda ve niteliklerde çıkarabilmek, karmaşık yapıda ve tecrübeli mühendislik bilgileri gerektiren bir iş koludur.

Proje, boyutu ve türü ne olursa olsun; MT, zamanında, ekonomik ve mühendislik hesaplarına uygun olarak yenilikçi çözümler sunmaktadır.

İstenilen ölçülerde parçalama yapılabilir mi?

Konusunda uzman tecrübeli mühendislerimiz tarafından parçalanacak malzeme türüne göre bıçak tasarımları yapılarak ve en uygun makine/makineler seçilerek kesin sonuç elde edilir.

Farklı kapasitelerde üretimleriniz var mı?

Düşük kapasitelerden, çok yüksek kapasitelere kadar üretimlerimiz mevcuttur.

Ürünümü parçalamakla ilgili bir çok firmada sorun yaşadım. Size nasıl güvenebilirim?

MT olarak en belirgin özelliğimiz, atıkları çok iyi tanıyor ve üzerinde büyük bir keyif ile çalışarak, hangi makinede, nasıl bir bıçak yapısı ve devir ile parçalayacağımızı çok iyi biliyoruz. Önceliğimiz daima çözüme ulaşmaktır. Bizim için makine satışı en son plandadır.

Hedeflerimiz

Referanslarımız